Новий рік та Різдво — два чарівних дня у році, які хочется святкувати пишно чи скромно але обов’язково з тими, кого любиш. Для цих таємничих свят не існує обмежень та єдиного ідеального сценарію. Для когось це суто сімейні дні, коли уся родина збирається за столом та під бій курантів проводжає старий рік. Для інших — привід відправитись у мандрівку до теплих країв, де під шум океану зустрічати ранок нового року. Також, є ті, для кого святкування – можливість зібратися гучною компанією та запалювати з ночі до ранку — коли душа прагне свята, ніщо не стане на заваді.
Загалом, варіантів файно провести час безліч, і хоча для кожного вони різні, існує низка сталих традицій, які історично склалися для тієї чи іншої країни і без яких складно відчути справжнє свято.
Серед них — встановлення святкого дерева: будь-то трациційна ялинка, новозеландська похутукава, китайське мандаринове дерево чи африканський баобаб. Важливим, є наявність цього символу та його урочисте прикрашання із запалення ліхтариків у фiналi. Повірити у неможливе та знайти натхнення не складно, коли не маєш сил відірвати погляд від шатно вбраного, вічного символу життя та єдності.
Кожного року натовпи людей збираються на площi, щоб поринути у дух яскравих свят, насолодитись масштабним сяйвом кольорових, срібних та золотавих гірлянд та новорічних куль. Не тільки місто але й кожна домівка стає осередком гостинного острову, де цілодобово горять та переливаються вогники святкової мішури.
Однак, зважаючи на те, що більшicть квартир мiста – малогабаритна, й господарі вимушенi з напругою вигадувати як втиснути предмети першої необхідності, можна здогадатись, якою головоломкою стає пошук місця «під ялинку» .
Виникає складний вибір між вільним доступом до шафи (балкону тощо), безпекою малих дітей, захистом оселі від активних домашніх тварин та можливістю відчути справжнє свято та декілька днів провести у «зимовій казці». Очевидно, що побут візьме верх.
А що як розширити горизонти особистого уявлення про простір? Зненацька вдарити креативом по жорстко обмеженому бюджету та зруйнувати сумнiви про наявнiсть потрібних матеріалів та художніх здiбностей?
Легко! Ідея настінного декору, у вигляді новорічної ялинки з гілок – найпростіша, безпечна, компактна й багаторазова знахідка, для вирішення гострого питання простору.
Не дарма кажуть: все геніальне – просто. Тож, не будемо марнувати час на балачки – мінімум приготувань й нумо до справи! ?
Дивіться, як замість класичної ялинки, за допомогою аерозольної фарби New Ton, створити різдвяний декор своїми руками, що збереже кошти, місце в кімнаті, й не займе багато зусиль та часу.
Або читайте детальний опис про процес фарбування дерева.
3. Наждачним папером обробляємо поверхню гілок, позбавляючи їх від сучків та відсталої кори.
4. Знежирюємо гілки антисиліконом чи звичайним спиртом.
5. Струшуємо балони з аерозольною фарбою протягом 2-3 хвилин для рівномірного покриття кольором. Наносимо срібну аерозольну фарбу NewTon RAL 9006 на поверхню гілок з усіх боків. Залишаємо до висихання на 5-7 хвилин.
Через 7 хвилин перевертаємо кожну гілочку і наносимо срібло з іншого боку.
6. Фарбуємо з балончика нижню сторону кожної гілки у колір New Ton RAL 5021 морська хвиля, таким чином, створюючи омбре (ефект плавного переходу одного кольору в інший).
7. Через 10-15 хвилин викладаємо кожну паличку нашої ялинки на однаковій відстані одна від одної на столі чи підлозі.
За допомогою міцної нитки прив’язуємо послідовно гілки одна за одною, для створення «мотузкових сходів» у формі ялинки.
Вішаємо ялинку на стіну і прикрашаємо новорічними кулями та гірляндами.
Читайте, також, як створити стильний декор для дома з простих коктейльних трубочок.