En

Прикрашаємо ялинку власноруч з NewTon

Ялинкові іграшки — новорічні кулі своїми руками за допомогою хром фарби NewTon

А ви знали, що першими ялинковими прикрасами були звичайні яблука?

У середні віки існували канонічні правила прикрашання різдвяного дерева: «Вифлеємська зірка», як символ Різдва Іісуса Христа, яблука – біблійний заборонений плід, фігурки з вафель – прообраз прісних хлібців, які вживали під час причастя, а також свічки.
Так до середини XVIII століття прикраси були виключно їстівними: до перелічених додалися горіхи, солодощі та фрукти.

Появу перших скляних куль пов’язують з німецьким містечком Лауша, де здебільшого селилися ченці та склодуви. У 1847 році одна з бідних сімей лауських склодувів через неврожай яблук вирішила, щоб не засмучувати дітей, замінити їх на вироби зі скла. Саме так із кольорового та прозорого скла, вкритого зсередини шаром свинцю, а зовні блискітками, були виготовлені перші ялинкові кулі.

Сьогодні вибір ялинкових прикрас величезний. Але найціннішими є ті, що з любов’ю та турботою зроблені власноруч – такі прикраси діти закарбовують в пам’яті та надалі пов’язують з чудовими роками щасливого дитинства.

Як легко та швидко створити гарні прикраси на ялинку за допомогою аерозольної фарби NewTon, дивіться у відео або читайте у статті.

YouTube відео

Матеріали для творчості:

  • емалі суперхром золота та срібна;
  • антисилікон Piton;
  • пластикові форми «‎Кулі»;
  • маленькі дерев’яні сніжинки для прикрашання;
  • волосінь або біла нитка;
  • стрічка пластикова декоративна для прикрашання ялинкових куль;
  • клейовий пістолет;
  • захисні рукавички та маска.

Процес створення новорічних прикрас:

1. Знежирюємо ялинкові кулі перед нанесенням фарби. Розкладаємо усі частини декору для фарбування прикрас у срібний та золотий кольори.

2. Уважно читаємо інструкцію на балоні. Використовуємо захисні рукавички та маску. Перед фарбуванням струшуємо балони протягом 2-3 хвилин для перемішування компонентів емалі. Для отримання гарного рівномірного покриття температура балона, середовища й поверхні, що фарбується, має становити +20-25°C.
Наносимо фарбу з дзеркальним ефектом «Суперхром» з обох боків на поверхню куль та дерев’яних сніжинок і з одного — на декоративну стрічку. Залишаємо висихати 10-15 хвилин.

3. Для другого етапу підготуємо клейовий пістолет, волосінь або білу нитку, а також пофарбовані кулі, стрічку, сніжинки.

4. Волосінь або нитку закріплюємо на сніжинках та закриваємо кулю, залишивши сніжинку вільно гойдатися всередині. Кінець нитки буде гачком для розміщення іграшки на ялинці.

5. За допомогою клейового пістолета приклеюємо декоративну стрічку за периметром кола, закриваючи стик двох половин кулі.

6. Ялинкова прикраса готова! Можна прикрашати ялинку та чекати на бій курантів, що проголосить новий 2022 рік.
Хай щастить кожному, хто читає, дивиться та створює з NewTon!

Усі святкові статті шукайте у розділі «До свят»  та підписуйтесь на Youtube канал, де зібрані найцікавіші ідеї використання аерозольних фарб у побуті.