En

Усунення сколів на побутовій техніці

Як відновити емаль на кухонній плиті та усунути будь-які сколи аерозольною фарбою New Ton

Без сумніву, побутова техніка робить наше життя комфортніше — економить сили та час на речі, приємніші за домашні клопоти. Наявність в будинку комп’ютера, холодильника, телевізора, кухонної плити, пральної машини — давно не рідкість, а життєво необхідні предмети побуту. На жаль, будь-які пристрої зазнають, як технічних функціональних, так і зовнішніх дефектів — подряпини, відколи, облуплена емаль і т.п. Кухонна плита не є винятком.

Раніше ми писали, як прибрати дефекти на пральній машині чи відновити покриття емальованої ванни за допомогою спеціалізованих емалей NEW TON. Для таких реставраційних робіт ви завжди можете ви можете скористатися фарбою для побутової техніки в аерозолі. Але якщо скол невеликий — олівець найзручніший варіант для реставрації.

Олівець для побутової техніки New Ton — це міцна водостійка акрилова емаль у зручній тубі. Фарба призначена для усунення пошкоджень на зовнішніх поверхнях побутової техніки: холодильники, морозильні камери, пральні машини, мікрохвильові печі, витяжки тощо. Якщо скол невеликий — олівець найзручніший варіант для реставрації. В іншому випадку ви можете скористатися фарбою для побутової техніки в аерозолі.
Декілька важливих особливостей фарбу для побутової техніки у пакуванні олівця:

  • Витримує температуру до +100°C.
  • Тонкий загострений пензлик.
  • Стійкий до впливу мийних засобів і перепадів температур.
  • На кришці взірець справжнього кольору емалі.

Далі розкажемо про те як усунути скол на кухонній плиті за допомогою білої фарби NEW TON для побутової техніки у вигляді реставраційного олівця. Для роботи знадобляться лише:

Як відновити фарбу на кухонній плиті і заблокувати іржу власноруч:

  1. Фарба, нанесена на жирну і неочищену поверхню, не матиме зчеплення з поверхнею, тому довго не протримається. Тому першим кроком, ретельно відмиємо та очистимо поіржавіли ділянки дрібним наждаковим папером. М’якою сухою серветкою прибираємо шліфувальний пил.
  2. Щоб фарба рівномірно вкрила поверхню та слугувала якомога довше — знежиримо поверхню перед фарбуванням. Можна використовувати будь-який знежирювач або антисилікон у балончику, що безпечний для будь-яких лакофарбових покриттів.
  3. Для розмішування фарби, струшуємо вміст флакона 1-2 хвилини. Наносимо фарбу акуратно, тонким шаром за допомогою пензлика, вбудованого в ковпачок реставраційного олівця.
  4. Фарба висихає на відлип за 20-25 хвилин. Але краще залишити поверхню без експлуатації до повного висихання на 24 години. Використовувати реставраційну білу емаль і надалі — одного флакона фарби вистачить приблизно на 95 відколів невеликого розміру. Для цього щільно закрутіть кришку і зберігайте флакон у вертикальному положенні при кімнатній температурі.

Аерозольні фарби NEW TON — прості рішення, миттєвий результат.
Читайте також, як пофарбувати батареї опалення балончиком своїми руками.