En

Як відновити покриття проржавілої пральної машинки

Пофарбувати побутову техніку та захистити її від корозії легко з аерозольною фарбою New Ton

Цілком життєва ситуація, коли на пральній машині, що справно працює, з’являється іржа та відколи. Причиною може бути підвищена вологість в приміщенні, вплив мийних засобів та агресивна експлуатація.
Якщо пральна машина проржавіла, боротися з корозією потрібно негайно, тому що такі ушкодження можуть спричинити коротке замикання та, як наслідок, удар струменем.

YouTube відео

Для уникнення подібних проблем та повернення пральній машині колишнього вигляду, рекомендуємо швидке та доступне рішення — фарбування аерозольною емаллю для побутової техніки чи реставраційним олівцем New Ton.
Спеціальна біла фарба для реставрації техніки та ґрунт цинковий в балончику — все, що потрібно для фарбування в домашніх умовах.

Іржа на пральній машині

Матеріали для роботи:


Розкажемо покроково як самостійно відновити емаль пральної машинки в домашніх умовах і заблокувати іржу:

1. Підготуємо поверхню до фарбування

Захищаємо плівкою та малярською стрічкою поверхню, яку ми не плануємо фарбувати. Ретельно чистимо поіржавіли ділянки дрібним наждаковим папером, видаляємо іржу, що відшарувалася.
М’якою сухою серветкою прибираємо шліфувальний пил.

Підготовка до фарбування

2. Знежирюємо поверхню дисків

Щоб ґрунт та фарба рівномірно вкрили поверхню, очистимо її від бруду та жиру. Можна використовувати будь-який знежирювач або Антисилікон у балонах, який що зручний для очищення поверхонь складних конфігурацій та безпечний для будь-яких видів лакофарбових покриттів.

3. Ґрунтуємо іржаві ділянки цинковим ґрунтом 3в1

Цинковий ґрунт NEW TON на хімічному рівні зупиняє процес корозії, блокує його, захищає метал від впливу вологи та мийних засобів.

Струшуємо балон 1-2 хвилини. Розпилюємо ґрунт тонким шаром з відстані 25-30 см. При необхідності можна наносити ґрунт в кілька шарів, після чого дати змогу просохнути згідно з інструкцією (10-15 хвилин). Після останнього шару залишаємо висихати на 30 хвилин.

4. Фарбуємо пральну машину аерозольним балончиком

Струшуємо балончик New Ton. З відстані 25-30 см наносимо емаль для побутової техніки на заґрунтовані ділянки. За потреби, через 10-15 хвилин наносимо другий/третій шар емалі та залишаємо до повного висихання.
Вже через 20 хвилин, за температури +25°C, фарба висохне на відлип, тобто не буде прилипати та мазатися. До повного висихання залиште поверхню без експлуатації на 48 годин. За цей час емаль набуде усіх заявлених якостей: поверхня буде міцною, стійкою до миючих засобів та перепадів температур.

5. Знімаємо захисну плівку після повного висихання

Після повного висихання фарби звільняємо пральну машинку від стрічки та захисної плівки. Результат красномовніший за слова.

Результат фарбування пральної машини балончиком

Емаллю для побутової техніки за цією ж інструкцію можна пофарбувати мікрохвильову піч, реставрувати холодильник, підфарбувати пральну машину, витяжку, сушильні барабани та іншу техніку. Крім того, в асортименті продукції New Ton є та сама емаль у зручному пакуванні у вигляді реставраційного олівця.

Аерозольні фарби NEW TON — прості рішення, миттєвий результат.

Читайте також, як пофарбувати автомобільні диски своїми руками.