Все про фарбування авто

Подряпини та сколи — ТЕПЕР НЕ ПРОБЛЕМА!

 • Сколи та подряпини на авто – це дрібні неприємності, з якими дуже часто стикається майже кожен автовласник. Від цього ніхто, в принципі, не застрахований, і це не залежить ні від досвіду водія, ні від статусу його автомобіля.

  Виберіть марку, модель і рік випуску автомобіля, і ви перейдете на сторінку підбору кольору.

  Одного разу і мій «залізний кінь» зазнав жорстокої атаки дорожнього каміння, і, хоч як би мені цього не хотілося, довелося констатувати факт появи, причому не однієї, подряпини на авто…

  skolu_na_avto-400x393 carapinu_na_mashine-400x393  

   

  Как убрать царапины и сколы на авто видео Клацніть на зображенні нижче, щоб подивитися відео, як усунути подряпини, сколи на автомобілі.

  Перша думка, яка прийшла до мене, коли я  вийшов з машини,  –  треба їхати на СТО, щоб якомога швидше та якісніше усунути отримані пошкодження, щоб я міг швидше забути про цей жах. Але коли повертаєшся до життєвих реалій, розумієш, що швидко – це чекати в черзі на фарбування та усунення подряпин з авто не менше місяця, а якісно – це, як мінімум, 800 гривень за кілька маленьких подряпинок.

  Такий варіант мені не підходив, і я почав довідуватись, які існують альтернативні варіанти  –  як самостійно усунути подряпини, а також сколи на машині. І тут я знову стикнувся із ще однією проблемою: як виявилося, на ринку лакофарбових продуктів сьогодні існує так багато різних засобів для усунення подібних пошкоджень, що можна легко заплутатися.

  Після деяких досліджень я зрозумів, що різні схожі між собою засоби (поліролі, віск, олівці) необхідно застосовувати до різних пошкоджень.

  skol-1

  Наприклад, взяти поліроль і реставраційний олівець. Ці два засоби усувають подряпини та сколи на машині, але поліроль усуває пошкодження тільки на лаковому покритті автомобіля, в той час як олівець для підфарбовування автомобіля  –  пошкодження, які доходять до ґрунту або до металу. Якщо у разі пошкодження на автомобілі з’явилися білі смуги,  це свідчить про те, що подряпини дійшли до ґрунтовки.

  Щоб розібратися у величезній кількості існуючих засобів, візьмемо найбільш поширені:

  1. Поліроль, антиподряпін, полірувальні пасти
  2. Восковий олівець, кольорозбагачена поліроль
  3. Реставраційний олівець

   

  Засоби під № 1 здатні усунути подряпини та сколи на машині, які пошкодили лише лакову поверхню автомобіля і не дійшли до фарби. Ці засоби у своєму складі часто мають абразивні речовини, завдяки яким затирається верхній шар лаку, і поверхня, вирівнюючись, знову стає нібито гладенькою. Вид поліролі підбирається залежно від величини подряпини. Проте захоплюватися цими засобами не варто, оскільки можна зняти шар лаку повністю.

   

  Засоби під № 2 дозволяють усунути з автомобіля подряпини, які зачепили не лише лак, але й шар фарби. Ці засоби заповнюють пошкоджену ділянку поверхні, тим самим захищаючи її від корозії. Крім плюсів, ці засоби мають вагомий недолік: вони змиваються після тривалого впливу вологи, а якщо у вашого автомобіля не стандартний колір (чорний, білий чи червоний), а, наприклад, як у мене – салатовий з ефектом металік, то подряпину все одно буде видно.

   

  Засіб № 3 усуває найбільш серйозні подряпини та сколи на машині, які дійшли до металу або ґрунту. Реставраційний олівець являє собою тубу з автомобільною фарбою і пензликом. Кольори зазвичай підбираються за кодом кольору автомобіля. Олівець для усунення подряпин є найбільш надійним засобом з тих, які ми розглянули, оскільки фарба не змивається та захищає автомобіль від корозії. Єдиний нюанс – цей засіб у деяких конкретних випадках складно підібрати, оскільки не всі кодовані фарби автомобілів випускаються в олівцях. У таких випадках кольори підбираються візуально за каталогом з реальними зразками кольорів.

  Carandash_01

  Авжеж, не варто очікувати ідеального результату від усіх зазначених вище засобів для усунення подряпин, оскільки вони не повністю перефарбовують пошкоджену ділянку в колір, ідентичний кольору вашого автомобіля. Однак якщо порівняти співвідношення між ціною та якістю,  – це досить ефективні засоби, які можуть “підлікувати” ваше авто.

   

  Carapini Особисто у мене були подряпини на машині до ґрунту, я підібрав собі реставраційний олівець NEW TON за каталогом із зразками кольорів. А оскільки моє авто має колір з ефектом металік, я покрив оброблену ділянку зверху лаком теж в олівці, для більшої стійкості. Результат мене повністю задовольнив, причому все це коштувало лише 50 грн.

  Виникли питання?

  Ми з радістю допоможемо +38 050 24 004 24

  4/5 (1)

  comments powered by HyperComments