En

Незвичайний подарунок у стилі VOGUE – декор дзеркала своїми рукам

Як прикрасити дзеркало і перетворити його в індивідуальну та стильну річ

Vogue – в перекладі з англійської мови означає «мода», «популярність». Глянцеві журнали, висока мода, досконалий макіяж, спалахи фотокамер, стиль і розкіш, ось з чим асоціюється Vogue. Грань між зовнішнім світом моди та внутрішнім світом людини тонка. Особливо сильно її відчувають творчі натури, для яких кожен напис, кожен знак та колір символічні.

Ми поділимося з вами ідеєю як зробити незвичайне дзеркало своїми руками. Воно було створене не просто так. Це подарунок для однієї дівчини – професійного візажиста. Вона постійно стежить не тільки за новинками у сфері моди і читає глянцеві журнали, а й вивчає історію моди в цілому. Її улюблене видання – журнал VOGUE. Крім візажу дівчина захоплюється графікою. Модерн є її улюбленим художнім напрямком, а обкладинки VOGUE 50-60 років вона вважає канонічними з точки зору дизайну.

Тому народилася ідея декору дзеркала в стилі обкладинки журналу VOGUE. Якщо в нього зазирнути, створюється ілюзія, ніби ти на обкладинці глянцевого журналу.

Для роботи вам знадобляться:

  • дзеркало;
  • трафарет з самоклейної плівки;
  • знежирювач NEW TON;
  • фарба універсальна NEW TON RAL 6029 зелена;
  • фарба універсальна NEW TON 3020 червона;
  • фарба універсальна NEW TON 9005 чорна матова;
  • монтажна стрічка;
  • папір.

1. На знежирену поверхню дзеркала наклеюємо перший шар трафарету. Трафарет був створений заздалегідь за допомогою комп’ютера і плотерної висічки на самоклейній плівці.

2. За допомогою балончиків наносимо перший шар червоної (RAL3020) та зеленої (RAL6029) фарби.

3. Даємо фарбі повністю висохнути.

4. Відклеюємо перший шар трафарету та поверх раніше нанесеної фарби накладаємо другий, з написом Vogue і декоративними елементами.

5. Наносимо чорну матову фарбу NEW TON (RAL 9005).

Після цього, як фарба повністю висохла, прибираємо трафарет, і тепер, в будь-який момент, подивившись у дзеркало, ви можете опинитися на обкладинці журналу VOGUE!

Скориставшись нашою ідеєю, ви зможете зробити ідеальний подарунок для своїх друзів та близьких, але вже беручи до уваги їх захоплення та уподобання. Адже ідеальний подарунок – це емоція, яка залишається на все життя.
З аерозольними фарбами NEW TON створити незабутню емоцію дуже просто! Також, для натхнення, пропонуємо вам почитати цікаві статті в розділі «Ідеї для дому».