Аерозольні фарби № 1
Перший вітчизняний виробник

Головна
/
До свят
/

Новорічні іграшки своїми руками

Новорічні ялинкові іграшки цілий рік зберігаються в «коробці нагорі».

І тільки тоді, коли місто запорошило снігом, коли передсвяткова метушня в самому розпалі, коли нарешті в будинку пахне сосною, ми дістаємо заповітну коробку з новорічними ялинковими іграшками.

Чого тільки немає в цій коробці!

Вона зберігає історію кількох поколінь: шишки, зібрані в лісі багато років тому в новорічну ніч, новорічні прикраси, зроблені дитиною в дитячому саду, ялинкові гірлянди, ще з вашого дитинства (до речі, в отличном состоянии), клубки спутаного дощику (обов’язково стане в нагоді задекорувати відерце з піском, де встановлена ​​ялинка).

Зберігаються улюблені іграшки — бабусин старовинний чайничок і мамин грибок, які неодмінно з року в рік повинні бути акуратно повішені на ялинку поруч з іншими ялинковими іграшками, а після дбайливо повернуті назад в «коробку нагорі».

Не засмучуйтеся, якщо діставши новорічні прикраси для дому, раптом виявили, що фарба на деяких ялинкових іграшках стерлася, а верхівка втратила блиск. І не дивно — ці ялинкові іграшки зустріли з вами не один Новий Рік. Яскраві і блискучі фарби в балончиках для декору допоможуть зробити новорічну іграшку такий, як раніше. Як зробити новорічну іграшку знову яскравою і блискучою?

Нанесення декоративної фарби простий і захоплюючий процес. Фарба для декору в балончику допоможе оновити верхівку та надати їй сріблястого сяйва.

Процес фарбування покроково:

1. Підготовка ялинкової іграшки до нанесення аерозольної фарби.

Знежирюємо новорічні прикраси та протираємо м’якою перед фарбуванням. Використовуємо паперовий стаканчик, щоб зафіксувати кожну ялинкову іграшку.

2. Нанесення аерозольної фарби.

Декоративну фарбу в балончику, як і будь-яку іншу аерозольну емаль, перед використанням потрібно ретельно розмішати, щоб фарба лягала рівномірно.

3. Струшуємо балон 1-2 хвилини. Перемішуємо фарбу. З відстані 20-25см розпилюємо сріблясту фарбу тонким шаром на ялинкову іграшку.

Через 20-30 хвилин, коли фарба підсохне, перевертаємо іграшки і фарбуємо з іншої сторони.

Новорічні іграшки на ялинку готові!

Завітайте в арт-магазини, будівельні супермаркети чи на ринок — купити аерозольні фарби можна в магазинах по всій Україні, а також онлайн.

Золота, срібляста, бронзова, флуоресцентна, хром з дзеркальним ефектом, а також усі автомобільні емалі ви знайдете в каталозі товарів. Декоративні аерозольні фарби в новорічний період не тільки допоможуть відновити старі новорічні іграшки. З їх допомогою легко і швидко можна зробити оригінальні новорічні прикраси своїми руками.

Дивіться цілий плейлист зі створення новорічного декору власними руками: