En

Новорічний декор для будинку своїми руками – прикраси з шишок

Як зробити новорічну ялинку з шишок своїми руками

У процесі творчості думайте про хороше, будуйте плани, загадуйте бажання. Адже Новий рік – це час чудес та чарівництва. Скористайтеся цим!

Наближаються новорічні свята – час купувати подарунки та підбирати новорічний декор для дому. З усього розмаїття свят, Новий рік, мабуть, найочікуваніший. Всі прагнуть завершити розпочаті справи, підбити підсумки довгого року і як слід підготуватися до зустрічі наступного року. За традицією, на новорічні свята заведено прикрашати приміщення тематичними атрибутами – гірляндами, вінками, сніжинками, свічками і яскравою мішурою. Особливо приємно робити новорічний декор своїми руками, створювати та занурюватися в затишну атмосферу зимових свят, перебувати в передчутті новорічного дива.

Декор з шишок є невіддільним атрибутом Нового Року. З цього природного та екологічно чистого матеріалу можна зробити різдвяні вінки, різноманітні вироби, букети та навіть новорічну ялинку. Як саме це зробити ми вам розповімо в нашому майстер-класі.

Для роботи вам знадобляться:

Розповімо покроково про створення новорічної ялинки власноруч:

1. Перш ніж братися до роботи бажано впорядкувати шишки за розміром. Формувати ялинку будемо за допомогою пінопластового конуса. Його можна придбати в магазині. Використовуючи клейовий пістолет, приклеюємо кожну шишку на конус до самого верху.

2. Створюємо ефект снігу. За допомогою фарби в балончику фарбуємо ялинку в білий колір. Ми обрали матову фарбу в балончику NEW TON (RAL 9010).

3. З червоної стрічки робимо бантики та чергуючи з намистинками декоруємо ялинку. Тепер залишилося знайти їй відповідне місце! Завдяки невеликому розміру, новорічну прикрасу можна поставити на стіл або полицю з іншою святковою мішурою.

Цікавим варіантом буде зробити з шишок ялинкову іграшку. Принцип роботи аналогічний, тільки трохи зміняться вихідні матеріали – замість конуса знадобиться пінопластова куля.

1. Фарбуємо шишки білою матовою фарбою в балончику (RAL 9010).

2. Через 7-10 хвилин, після того, як фарба висохне, можна починати декорування кулі. Зав’язуємо стрічку навколо виробу і за допомогою клейового пістолета закріплюємо шишки на пінопластовій кулі.

3. Завершуємо роботу намистинками та ялинковими гілочками. Кулю з шишок можна повісити на ялинку, додати в новорічну композицію або використовувати як самостійний декор.

Ось такі варіанти використання ялинкових шишок в новорічному декорі. Час проявити фантазію, увімкнути уяву і створити свою новорічну композицію. Зробіть її для себе або подаруйте близьким людям.

У процесі творчості думайте про хороше, будуйте плани, загадуйте бажання. Адже Новий рік – це час чудес та чарівництва. Скористайтеся цим!

У даній роботі використовувалися фарби в балончику NEW TON. Вони відмінно підходять для декоративних робіт. Купити білу аерозольну фарбу ви можете тут. Також, пропонуємо вам ознайомитися з нашим повним асортиментом продукції. А якщо вам бракує натхнення – загляньте в нашу скарбничку ідей!

Читайте також, як пофарбувати дитячі санчата аерозольними фарбами власноруч.