En

Святкова ідея від NEW TON – новорічний декор зі скляних банок

Приємні клопоти – це створювати новорічні прикраси своїми руками

Напередодні Нового року, святкові клопоти займають практично весь вільний час.

Зворушливими залишаються питання, наприклад, як зробити новорічний декор своїми руками, або які новорічні вироби зараз в тренді. Усім хочеться створити у своєму житлі святкову атмосферу та домашній затишок. Щоб прикрасити свій будинок не обов’язково купляти дорогий святковий декор. З безліччю доступних матеріалів для творчості або навіть з підручних засобів можна зробити оригінальну новорічну прикрасу своїми руками.

Комбінуючи різні техніки та об’єднуючи в гармонійний ансамбль декоративні елементи, навіть зі звичайної скляної банки вийде справжня святкова композиція. Як зробити новорічний декор банок своїми руками ми розповімо в нашому майстер-класі!

Для роботи вам знадобляться:

Технологія фарбування скла балончиком:

1. Знежирюємо банку. На самоклейній плівці малюємо бажаний сюжет, який буде перенесений на банку. За допомогою канцелярського ножа вирізаємо трафарет.

2. Зверху накладаємо монтажну стрічку на клейкій основі та переносимо на банку. За допомогою канцелярського ножа вирізаємо трафарет.

3. Після того як трафарет був повністю прикріплений, акуратно прибираємо монтажну стрічку.

4. Верхня частина банки повинна залишитися прозорою, тому захищаємо її папером і переходимо до фарбування.

5. Основним кольором виробу був обраний сріблястий. Він асоціюється з місячним світлом та сяйвом зірок і для новорічного декору дуже підходить.

Зверніть увагу, що одну банку ми пофарбували аерозольною фарбою NEW TON сріблястого кольору (RAL 9006), для іншої обрали фарбу білу матову (RAL 9010).

6. Після того як фарба висохла знімаємо трафарет. За допомогою канцелярського ножа підрізаємо і прибираємо дрібні деталі.

Завершити декор можна як завгодно. Можна в середину поставити свічки, штучний сніг, блискітки, прикрасити декоративними стрічками.

Щоб створити казкову та затишну атмосферу розставте новорічні вироби на полиці, на тумбі, в шафі. Прикрасьте гірляндами, потушіть світло та мрійте! Погодьтеся, в такій святковій та романтичній обстановці складно не вірити в різдвяне чудо!

Читайте також чим і як пофарбувати глину, пластик та метал, а також як оновити дитячі санчата власноруч.