Все про фарбування авто

Фарбуємо диски власноруч

 • Зібралися купувати нові диски, бо дійсні зовсім втратили привабливість? Не поспішайте! Трохи зусиль і ви повернете їм колишнє сяйво.

   

   Кожен автомобіліст знає, що машина як добрий друг — вимагає догляду і належної уваги. Автомобільні диски — ті деталі, які знаходяться в постійній взаємодії з дорожнім покриттям, а тому швидко втрачають належний вигляд і потребують підфарбовування чи заміну. 

  Щоб пофарбувати диски самостійно не потрібно багато часу і спеціальних навичок. Все що знадобиться — 1,5-2 години вільного часу та якісна автомобільна емаль. Уперед! 

   

  Материалы для работы:

  Реставрация старых дисков аэрозольными красками New Ton

   

  1. Підготуємо поверхню для грунтування

  Ретельно, за допомогою металевої щітки, очищуємо диск від сміття, бруду та дефектів. Бажано зачистити поверхню диска наждачним папером для видалення іржі та нерівностей. Після очищення, обов’язково протираємо диски сухою ганчіркою від пилу та закриваємо захисною плівкою поверхню, не призначену для фарбування.

  Очистка литого диска

   

  2. Знежирюємо поверхню

  Щоб грунтівка, а потім і фарба вкривали диск рівномірно, очистимо поверхню від жиру й інших забруднень. Ми використовуємо анти силікон у балонах, бо він легко знежирює диски у складно доступних місцях, не викликає корозії та безпечний для будь-яких видів лакофарбових покриттів.

  Универсальный обезжириватель

   

  3. Грунтуємо поверхню

  Після того, як поверхня диска знежирена, її необхідно вирівняти від подряпин та виїмок. Для авто деталей в асортименті New Ton є специальная авто грунтівка, яка поліпшує зчеплення фарби з металом і допомагає зменшити витрати фарби у 1,5 рази.

  Щоб нанести ґрунтівку рівномірно, тримайте балон ~ під кутом 45 °C на відстані ~ 20-30 см. При необхідності можна наносити грунт в кілька шарів, після чого дати змогу просохнути згідно інструкції (10-15 хвилин). Після повного висихання можна починати фарбування дисків.

  Грунтовка металла

   

  4. Фарбуємо балончиком вірно

  Фарбувати балонами дуже просто, зручно і швидко: струшуємо ємність з фарбою 2-3 хвилини, щоб кольоровий пігмент добре перемішався і рівномірно покривав поверхню кольором. Потім, розпилюємо фарбу під кутом 45°C на відстані 25см від об’єкта фарбування.

  Залежно від кольору і бажаного відтінка, рівномірно наносимо фарбу в 1-3 шари, витримуючи паузу у 7-10 хвилин для висихання шарів. Для кращого результату, перед фарбуванням уважно прочитайте інструкцію на балоні та не забувайте про засоби захисту — рукавички, респіратор.

  краска в аэрозольных баллонах

   

  5. Вкриваємо лаком

  Якісне фарбування — це робота «по-вологому», тому через 20-30 хвилин, після нанесення останнього шару фарби, вкриваємо диски авто лаком. Він забезпечить глянсовий блиск, додасть насиченості кольору, захистить від пошкоджень та вигорання. Наноситься лак аналогічно грунтовці та фарби.

  Лакировка дисков

   

  Готово!
  Цей нескладний процес заощадить ваші гроші на звернення в автосервіс, а також принесе дійсне моральне задоволення від швидкого, якісного результату. До того ж, залишки матеріалів стануть у пригоді для фарбування інших авто деталей та в господарських цілях. 

  Читайте також, як пофарбувати дзеркала бічного виду, фарбуємо дефлектори (вітряки) своїми руками.

  5/5 (1)

  comments powered by HyperComments