En

Як очистити метал від іржі та окису

Тестуємо цинковий ґрунт New Ton на іржавому металі — одночасне цинкування, фарбування та захист від корозії

Іржа – безжалісний вбивця металу, тому боротися з нею необхідно якомога раніше. Детальніше дізнатися про іржу, її різновиди та фактори виникнення ви можете в окремій статті. В цьому ж матеріалі спробуємо відповісти на питання: «Як здобути перемогу над іржею та чим пофарбувати метал».

Для фарбування чорних і кольорових металів — металоконструкцій, кованих виробів, обладнання, сільськогосподарської техніки, супортів, втулок, колісних арок вантажних і легкових автомобілів та ін., необхідна емаль, яка захищає від корозії та може фарбувати прямо по іржі.

Ґрунт цинковий 3в1 NewTon — це аерозольний ґрунт, допоможе одночасно вирішити три завдання:

  • заблокувати іржу способом «холодне цинкування»;
  • пофарбувати металевий виріб;
  • забезпечити тривалий антикорозійний захист.

Все це можливо, тому що:

1. У балоні дуже висока концентрація дрібнодисперсного цинку.
При нанесенні  ґрунту на метал цинк контактує з киснем та утворює оксид цинку. Відбувається хімічна реакція – ефект холодного цинкування, що й блокує іржавіння на хімічному рівні.

2. Після ґрунтування створюється міцне антикорозійне покриття, стійке до опадів, високої вологості, перепадів температур з -30°C до +400°C. Також, емаль не боїться бензину, розчинників, сольових розчинів, парі кислот та технічних мастил.

3. Ґрунт цинковий наноситься безпосередньо на іржу, яка не відшаровується. Декоративне покриття має шовковистий сріблястий колір цинку і виріб можна додатково не фарбувати. Але якщо срібний колір не підходить, зверху можна наносити декоративну емаль будь-якого кольору.

Протестуємо на практиці: пофарбуємо іржавий стовп

1. Шліфувальним бруском або наждачним папером знімаємо іржу, що відшарувалася. Видаляємо шліфувальний пил. Знежирюємо.

2. З відстані 20-25 см наносимо цинковий ґрунт на знежирену поверхню, безпосередньо на іржу. Одного балона ґрунту по іржі достатньо, щоб пофарбувати та захистити від 1,5 до 2,0 м² металу. Сохне-10–15 хв при t 25°C.

Зверніть увагу! Звичайна фарба по іржі не створює холодного цинкування, тому що не має у складі необхідної кількості цинку.

Ґрунт цинковий в балоні 3 в 1 – професійний захист від іржі без зусиль та витрат. Для фарбування металу знадобляться лише захисні рукавички, шліфувальні матеріали, знежирювач та ґрунт NEW TON.
Де купити ґрунт цинковий, дивіться тут.

Читайте також, чим пофарбувати мангал або камін.