En

Як підфарбувати автомобільні номери

Штраф 250 грн! Порада від оштрафованого водія

«Незнання закону не звільняє від відповідальності»,– сказав мені даішник і виписав штраф.
Безглуздий штраф, якого могло б не бути.

Від обурення хочеться лаятися і кричати: «Люди, з такими номерами будь-якої миті вас можуть оштрафувати! Знайте це!» І, між іншим, за кордон не випустять, а якщо випустять, то на чужій території штрафувати вже будуть у валюті.

Оскільки стаття 121 Кодексу про адміністративні правопорушення України проголошує:

«Керування водіями транспортними засобами <…> з номерним знаком <…>, що <…> не відповідає вимогам стандартів <…> або <…> не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів <…>, тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Обізнаний – значить озброєний. Має сенс не зволікати та заздалегідь подумати, як і чим підфарбувати номер автомобіля, поки літери та цифри ще зовсім не стерлися. Безумовно, існують різні способи підфарбовування автомобільних номерів. І авжеж, можна витратити купу часу і грошей, щоб поїхати в ДАІ і замінити старий держномер на новий.

Значно швидше й дешевше купити автоолівець чорного кольору та підфарбувати номер самостійно.
Це можна зробити хвилин за 20, не зіпсувавши манікюр і навіть не забруднивши руки.

Як пофарбувати номер:

1. Знімаємо номер: відмиваємо, знежирюємо
2. Якщо є іржа, видаляємо її наждачним папером.
3. Обов’язково знежирюємо. Дуже зручно використовувати аерозольний знежирювач – він розпорошується і не потрапляє на руки.

4. Щоб іржа не з`явилася знову, ґрунтуємо очищені ділянки. Автомобільний ґрунт, як і фарба – це реставраційний олівець з тонким пензликом. Зручно наноситься і висихає через 7-10 хвилин.

5. Підфарбовуємо номер авто. Використовуємо реставраційний олівець чорний. Наносимо автомобільну фарбу на стерті літери і цифри. Зафарбовуємо заґрунтовані по периметру фрагменти.

Через 15-20 хвилин номер можна прикріпити на машину та їздити собі спокійно.

Ось, власне, і все. Погодьтеся, набагато приємніше купити авто олівець і швиденько зафарбувати стерті літери, ніж червоніти перед даішниками, виправдовуватися і платити штрафи.
Вчіться на чужих помилках, панове.

Читайте також, про технологію фарбування авто та як пофарбувати автомобільні ковпаки.