En

Фарбування дефлекторів автомобіля

Реставруємо авто балончиком: фарбуємо вітровики у будь-який колір

Дефлектори бічних вікон захищають салон автомобіля від дощу, пилу і бруду. Також вони грають важливу роль в оптимізації розподілу повітряних потоків, що дозволяє їхати з відкритими вікнами на будь-якій швидкості. Якщо скло буде опущене, дефлектор допоможе захистити салон від протягу і диму, що особливо важливо для курців.

Неймовірно, але факт – вітровики можуть бути будь-якого кольору!
Як правило, виробники випускають автомобілі з вітровиками чорного або сірого кольору. Якщо ви захочете купити дефлектори окремо, то зіткнетеся з тим же вибором кольорів. Що робити власникам червоних, синіх, зелених автомобілів, які хочуть встановити вітровики в колір кузова своєї машини? Відповідь очевидна – пофарбувати. Якщо вам цікаво, як це зробити правильно, ця стаття для вас.

Як правильно пофарбувати дефлектори бічних вікон

Для фарбування знадобляться:

1. Поліруємо поверхню. Знімаємо глянець за допомогою спеціальної серветки.

2. Прибираємо пил. Позбавляємося від пилу – протираємо дефлектори сухою серветкою з мікрофібри.

3. Заклеюємо фрагменти, які не повинні бути пофарбовані. Рекомендується використовувати малярську стрічку тому, що звичайний скотч залишає липкі сліди.

4. Знежирюємо. Використовуємо універсальний знежирювач Piton.

5. Ґрунтуємо. Рівномірно наносимо ґрунт по всій поверхні у 2-3 шари з інтервалом 5 хвилин. Після цього залишаємо на 30 хвилин сохнути.

6. Фарбуємо. Наносимо автомобільну фарбу металік, колір 360 Сочі, з відстані не менше 20 см від поверхні. Накладаємо 3 тонких шари з інтервалом 5-7 хвилин між шарами. Чекаємо 30 хвилин.

7. Покриваємо лаком. Лакуємо вітровики в 2 шари з інтервалом 5-7 хвилин між шарами. Для повної полімеризації необхідно залишити вітровики на добу в сухому і захищеному від пилу місці.

8. Встановлюємо вітровики. Через добу, після повного висихання лакофарбового покриття, встановлюємо дефлектори на авто. Перед цим не забудьте зняти малярську стрічку.

Тепер ви знаєте, як пофарбувати дефлектори бічних вікон в тон кузова за допомогою автомобільних аерозольних фарб.

Знаючи назву або номер кольору автомобіля, ви без зусиль підберете необхідний відтінок.
Палітра аерозольних фарб “металік” представлена ​​на сайті в об’ємі 400 мл та 150 мл. Щоб вибрати гладкий колір перейдіть сюди. Експериментуйте, дотримуйтесь рекомендацій виробника і результат перевершить всі ваші очікування.

Рекомендуємо також прочитати статті:

Як пофарбувати крило автомобіля аерозольною фарбою

Фарбування автомобільних ковпаків

Як підготувати автомобіль для продажу

Як працює лак для тонування ліхтарів New Ton