En

Тонування фар червоним автомобільним лаком

Як працює лак для тонування ліхтарів New Ton — тонування стопів Mitsubishi Colt своїми руками

Тонування задніх фар лаком – простий й одночасно ефектний варіант тюнінгу автомобіля.

Лак для тонування фар чорний або червоний випускається в аерозольних балончиках. Він простий у застосуванні, швидко сохне, підходить для тонування пластикових і скляних поверхонь. Тонування фар лаком в аерозолю – популярний вид тюнінгу автомобіля своїми руками. Ступінь тонування можна регулювати, оскільки лак напівпрозорий і наноситься на зовнішній бік фари. Результат залежить від кількості нанесених шарів – чим більше шарів, тим темніше тонування фари.

Купити лак для тонування фар можна у будь-якому будівельному супермаркеті або на авторинку, де продається все для фарбування, догляду та реставрації автомобіля.

Розберемо покроково, як самостійно затонувати ліхтарі лаком в балончику:

Матеріали для роботи:

1. Підготуємо фари перед фарбуванням

Очищаємо фару від пилу за допомогою м’якої тканини. Видаляємо пил з усіх боків.

2. Матуємо та знежирюємо поверхню

М’яким шліфувальним волокном матуємо поверхню фари. Сухою серветкою видаляємо утворений пил. Ретельно знежирюємо поверхню будь-яким неагресивним розчинником або антисиліконом. Знежирювач Piton в аерозолі зручний для очищення рельєфних поверхонь та безпечний для будь-яких типів поверхонь.

3. Тонування фар червоним лаком

Лак New Ton для тонування ліхтарів в аерозолі — це акриловий напівпрозорий лак, що швидко сохне. Розроблений спеціально для тюнінгу автівок — тонування зовнішнього боку фари. Має відмінну адгезію до всіх видів пластикових і скляних поверхонь. Напівпрозора основа лаку дозволяє регулювати ступінь тонування залежно від кількості нанесених шарів. Одного балона з лаком вистачає для тонування двох задніх фар у два шари.

Тонування фар авто лаком New Ton

Перед початком лакування струшуємо балон 2-3 хвилини — добре перемішуємо лак. З відстані 20-25 см тонким шаром наносимо лак на фару. Якщо одного шару недостатньо, через 5-10 хвилин можна нанести другий і третій.

Важливо дотримуватись температурного режиму. Температура балона, поверхні та навколишнього середовища під час роботи має становити від +15ºС до +30ºС.

Тонування фар власноруч відрізняється від СТО тим, що в першому випадку ви самі обираєте ступінь бажаного тонування. На прикладі Mitsubishi Colt — на фару наносили два шари червоного лаку, щоб домогтися рівномірного кольору на всій поверхні.

Якщо дотримуватись рекомендацій виробника (інструкції на балоні), тюнінг авто займе мінімум часу і витрат та принесе справжнє задоволення від результату своєї праці.

Отже, перед тим як звертатися на СТО, оцініть масштаб робіт та кількість витрат на роботу підрядників. Можливо варіант якісного та бюджетного тонування з New Ton — стане кращим рішенням.

Дивіться відео з тонування фар своїми рукамипідписуйтесь на Youtube канал та прокачуйте авто разом з New Ton!

YouTube відео

Читайте також, як відновити дзеркала бічного виду власноруч.