Ідеї для дому

Декупаж білої урни своїми руками

 • Техніка декупаж та аерозольні фарби

  Якщо вас цікавить техніка декупаж, то ця стаття як раз для вас. Нижче ми розповімо, як легко зробити декупаж своїми руками.
  Декупаж своїми руками
  Біла урна ніяк не хотіла вписуватися в інтер’єр дачного будиночка. Три балончики фарби, шматочок наждачного паперу й звичайні серветки з цікавим малюнком вирішили проблему. Звичайна урна перетворилася в ексклюзивний елемент декору.
  Все дуже швидко і просто – шліфуємо, знежирюємо, ґрунтуємо, наклеюємо шматочки серветки та покриваємо лаком. Швидко та просто, тому що знежирювач PiTon, ґрунт та лак NEW TON в зручній аерозольній упаковці. Висихають за 10-15 хвилин, наносяться рівномірно і манікюр не страждає, тому що немає ніяких ганчірок, баночок з розчинниками і пензликів.
  Пластик – примхливий матеріал, тому важливо його якісно відшліфувати дрібним наждачним папером та знежирити.
  Знежирювач PiTon в аерозольній упаковці безпечний для пластику. Він видаляє будь-які жирні сліди, в тому числі сліди від рук. До речі, дуже корисна річ в будинку або гаражі – знежирює будь-які поверхні перед фарбуванням, наклеюванням, ґрунтуванням і т.п.
   
  Декупаж своїми руками. Переходимо до наступного етапу – нанесення ґрунту.
  Безбарвний ґрунт NEW TON для пластику ідеально підходить, якщо застосовується техніка декупаж, також він підходить для звичайного фарбування. Струшуємо балон, наносимо в два шари з відстані 20-25 см.
  Коли ґрунт висох розкладаємо картинки, вирізані з серветок (тут потрібен пензлик). Мокрим пензлем дбайливо притискаємо фрагменти серветки. Для надійної фіксації можна використовувати клей ПВА, сильно розбавлений водою, або спеціальний клей для декупажу.
  Коли поверхня повністю висохла, покриваємо її безбарвним лаком NEW TON. Лак можна вибрати як глянсовий, так і матовий, все залежить від фантазії художника. В даному випадку використовувався глянсовий лак, який наносився в три шари. Кожному шару краще дати підсохнути 5-7 хвилин.
  декупаж пластика
  декупаж пластикової урни декупаж меблів свїми руками
  Завдяки лаку NEW TON вийшла гарна та практична урна – її можна мити та приводити до ладу як будь-яку іншу звичайну урну.
  Усім читачам бажаємо гарних ідей! Творіть із задоволенням!
   
   

   

  comments powered by HyperComments