Різне

Як пофарбувати садову лавку

 • Садова лавка у класичному білому кольорі бездоганно вписується у дизайн будь-якого саду

  Садова лавка – це популярний атрибут будь-якого саду, який створює не тільки комфорт і затишок, але й прикрашає собою ландшафт. Щоб дерев’яна лавка була стильним елементом дизайну її зовнішній вигляд інколи можна оновлювати. Варіантів на тему «як пофарбувати садову лавку» безліч – від простих рішень до художніх шедеврів.
  Для початку потрібно визначитися з кольором і вибором фарби. У нашому варіанті використовується білий колір, адже він бездоганно та ефектно виглядає на фоні зелені. Що стосується фарби, оптимальним рішенням буде використання фарб в балончику. Разом зі зручністю фарбування ви зберігаєте свої кошти та час, оскільки для роботи не потрібен додатковий інвентар у вигляді валиків та пензликів.
  По завершенні підготовчих робіт, сміливо й натхненно можна приступати до фарбування.

  Як пофарбувати садову лавку
  Для роботи вам знадобляться:

   
  Ґрунтовка для дерева
  1. Для того, щоб фарба покрила поверхню належним чином, будь-яке фарбування дерев’яних виробів супроводжується попередньою підготовкою поверхні. Якщо на ній є рельєфність, шорсткості та інші нерівності, поверхню потрібно зашкурити, а потім знежирити.
  Знежирювач для дерев'яної поверхні перед фарбуванням
  Знежирювач для дерев'яних поверхонь
  2. Ґрунтуємо лавку білим ґрунтом у 2-3 шари з тонким нанесенням. Він вирівняє поверхню та м’яко згладить дрібні нерівності, які залишилися після шліфування. Витримуємо час до повного висихання й переходимо до фарбування.
  Як пофарбувати садову лавку
  фарбування дерев'яних виробів
  3. Наносимо фарбу тонким шаром на відстані 25-30 см. Щоб ефект був максимальним рекомендується наносити кілька шарів з витримкою 2-3 хвилини.
  Як пофарбувати садову лавку самостійно
  Як пофарбувати садову лавку своїми руками
  4. Якщо ви фарбували у теплу та сонячну погоду, вже через 2 години лавкою можна користуватися, оскільки аерозольні фарби хутко сохнуть і це їх незаперечна перевага.
  Як красиво пофарбувати дерев'яну лавку
  Фарбування дерев'яних виробів аерозольними фарбами
  Декорувати дерев’яні меблі можна різними кольорами та відтінками. Якщо класичний білий вам здається занадто нудним або вам бракує яскравих акцентів – просто підберіть фарбу іншого кольору!
  З палітрою кольорів можна ознайомитися тут
   
  Також рекомендуємо статтю за темою:

   
  Автор: NewTon
   
   
   
  5/5 (1)

  comments powered by HyperComments